language: Polski | English
Mailingi

Niewielki koszt

Za część ceny jednej reklamy prasowej możesz zorganizować całą akcję, w wyniku której z Twoją ofertą zapoznają się tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy Twoich potencjalnych klientów? Zastanawiasz się, jak to zrobić?

Tylko do zainteresowanych

Zamiast wysyłać ofertę do kogo się da, lepiej dotrzeć dokładnie do tych, którzy są potencjalnie nią zainteresowani. Oni na pewno się z nią zapoznają. Na tym właśnie opiera się dobra akcja mailingowa.

Spam i tanie bazy mailingowe

Jeśli zamówisz mailing w niepewnej firmie albo kupisz „szemraną” bazę adresów, to jedynym efektem będzie zablokowanie Twojej poczty za spamowanie, czyli wysyłanie niezamówionych maili. Legalnie już od 1999 roku
  • dysponujemy legalnie utworzoną i aktualną bazą zweryfikowanych adresów,
  • zajmujemy się akcjami mailingowymi,
  • mamy osoby z 4 stref językowych: polskiej, rosyjskiej, angielskiej, niemieckiej,

Wiele kategorii

Nasza baza ma możliwość podzialu na wiele kategorii (branża, wykształcenie, stanowisko, województwo, kraj itd.), co umożliwia przesłanie Twojej oferty do konkretnej grupy odbiorców,

projekt i wykonanie za 0 zł

  • Twoja oferta dotrze do potencjalnych kontrahentów w profesjonalnej formie – opracowanie graficzne dostaniesz za 0,00 zł (dotyczy to większych kampanii), a na koniec otrzymasz profesjonalny raport zawierający statystyki.