language: Polski | English
Badanie i poprawianie stron

zbiornik zaufania

Każdą witrynę internetową odwiedzamy zaopatrzeni w zbiornik zaufania wypełniony po brzegi. Każdy problem, jaki napotkamy, powoduje obniżenie poziomu owego zaufania, a może się zdarzyć, że w zbiorniku nie będzie już ani kropli. Ci, których witryna zawiodła, mogą na niej nigdy więcej nie zagościć.

doświadczenie

Dzięki 11-letniemu doświadczeniu, analizując Twoją stronę WWW, szybko określimy, co należy poprawić, jak ją zmodyfikować, aby zwiększyć jej funkcjonalność, użyteczność i przejrzystość.

Dobre badanie

Dlaczego trzeba oddać badanie komuś z zewnątrz? Bo twórcy strony WWW nie są w stanie spojrzeć na nią tak, jak zwykły użytkownik – po prostu za dużo o niej wiedzą.

Testy funkcjonalności

My podchodzimy do tego obiektywnie, korzystając z gotowych, latami wypracowywanych procedur. Podstawą naszej oceny są testy funkcjonalności, które przeprowadzamy z udziałem odpowiednio dobranych osób.

Co i jak poprawić

Obserwujemy ich działania na Twojej stronie internetowej i na tej podstawie określamy, co należy poprawić i jak strona powinna ostatecznie wyglądać. Sprawdzamy, czy użytkownicy „rozumieją” witrynę, czyli, czy znajdują to, czego szukają, czy w pełni zrozumieją ofertę witryny i z jakimi elementami mają trudności.

najefektywniejsze

Takie badanie z udziałem użytkowników jest uznawane za podstawowe (najefektywniejsze) narzędzie badań funkcjonalności. Tylko ono pozwala w 100% stwierdzić, czy nie doszło do sytuacji, że układ witryny utworzony na podstawie pieczołowicie przygotowanego schematu logicznego nie odpowiada sposobowi myślenia użytkowników.

Muszą to zauważyć

Jeżeli chcesz, aby ludzie używali czegoś, muszą to przede wszystkim zauważyć, znaleźć. Właśnie dlatego warto zlecić nam badanie i poprawianie stron.

Jakie są problemy i jak je poprawić

W ramach usługi otrzymasz raport zawierający nasze spostrzeżenia, wyniki testów z udziałem użytkowników, informujące, z czym mają oni problemy i jak należy je rozwiązać, a także propozycje graficzne, pokazujące, jak naszym zdaniem można w prosty sposób poprawić Twoją stronę WWW. Dodatkowo możesz też otrzymać poprawione teksty i gotowe do opublikowania elementy graficzne.

Poprawa, modernizacja

Możesz też zlecić nam wykonanie innych prac, jak modyfikacja czy poprawienie Twojej strony WWW tak, aby była łatwiej i lepiej pozycjonowana w wyszukiwarkach.