language: Polski | English
Pozyskiwanie kontrachentów

Szukasz kontrahentów?

Masz sprawną firmę, dobry produkt, pomysł na biznes? Potrzebujesz kontrahentów, nowych rynków zbytu lub źródeł zaopatrzenia, żeby go rozwinąć? Dysponujemy kilkoma usługami, które mogą Ci w tym pomóc.

Największa Giełda Biznes Ofert

OPENKontakt.com to tu znajduje się Największa Giełda Biznes Ofert. Giełdę najlepiej charakteryzują poniższe liczby:
  • 1 200 000 zarejestrowanych użytkowników z 4 stref językowych – polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej,
  • ponad 11 000 000 zamieszczonych ogłoszeń i ofert biznesowych,
  • średnio 6000 nowych ogłoszeń każdego dnia.

Bezpłatna rejestracja

Już darmowa rejestracja w tym serwisie daje wiele korzyści, jak np. zarządzanie swoimi ofertami i odpowiedziami, dodawanie fotografii, obserwacja statystyk zainteresowania.

Usługi płatne

Ci, którzy chcą skorzystać ze wszystkich możliwości portalu, mogą wybrać jedną z płatnych usług: PEŁEN DOSTĘP, OFERTA PŁATNA lub ZŁOTY PAKIET. W ten sposób zyskują dostęp nie tylko do ofert, ale otrzymują też cały pakiet usług dodatkowych – od tłumaczeń oferty, przez uruchomienie strony WWW z własnym adresem, po analizę działań i wskazówki, jak jeszcze skuteczniej korzystać z OPENKontakt.com.

Przewaga nad konkurencją

Wszystko to pozwala zwiększać konkurencyjność własnej firmy, szybciej znajdować kontrahentów, skuteczniej docierać do nowych klientów. Bo przecież najlepiej szukać ich tam, gdzie jest ich najwięcej, czyli na Największej Giełdzie Biznes Ofert, prowadzonej przez serwis OPENKontakt.com.

Biznes-Klasa.pl

Niezwykle przydatnym narzędziem do zdobywania kontaktów biznesowych, także tych mniej formalnych, jest serwis Biznes-Klasa.pl. Działa on na podobnych zasadach jak wiele popularnych portali społecznościowych – zakładając tam konto, mamy możliwość odnajdywania i dodawania znajomych, a potem korespondowania z nimi i tworzenia grup.

Kontakty biznesowe

To, co odróżnia ten portal od innych "społecznościówek", to nastawienie na profesjonalne biznesowe kontakty.

Profil dla każdego

Każdy, kto zarejestruje się na Biznes-Klasa.pl, może stworzyć swój profil i dzięki temu rozpocząć życie w tym serwisie: zarejestrować ścieżkę zawodową, opisać aktualną działalność i utworzyć galerię zdjęć.

Profile firm

Wszyscy użytkownicy mogą też tworzyć profile firm, określając przy tym swój status, np. jako osoba z zarządu, obecny pracownik, klient, dostawca czy były pracownik. Wszystko to służy jednemu – zdobywaniu potencjalnych partnerów w biznesie: klientów, kontrahentów, pracodawców czy współpracowników. I to za darmo, ponieważ rejestracja w serwisie Biznes-Klasa.pl jest bezpłatna.