language: Polski | English
OPENKontakt

Każda firma, bez względu na branżę w jakiej działa, potrzebuje kontrahentów, nowych rynków zbytu lub źródeł zaopatrzenia.

Właśnie w tym pomaga serwis OPENKontakt.com. Oferuje on klika kluczowych usług, które wspomagają rozwój firmy. OPENKontakt.com zarządza Największą Giełdą Biznes Ofert, która liczy sobie:

  • 1 750 000 zarejestrowanych użytkowników z 4 stref językowych – polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej,
  • 13 490 000 zamieszczonych ogłoszeń i ofert biznesowych,
  • średnio 6000 nowych ogłoszeń każdego dnia.

Już darmowa rejestracja w serwisie daje bardzo konkretne korzyści – np. zarządzanie swoimi ofertami i odpowiedziami, możliwość dodawania fotografii oraz obserwacji statystyk zainteresowań ofertami. Ci, którzy chcą skorzystać ze wszystkich możliwości portalu, mogą wybrać jedną z płatnych usług:

OFERTA PŁATNA lub ZŁOTY PAKIET GWARANTOWANY.

W ten sposób użytkownicy otrzymują pakiet usług dodatkowych – od tłumaczeń oferty, przez uruchomienie strony WWW z własnym adresem, po analizę działań i wskazówki, jak jeszcze skuteczniej korzystać z zasobów Największej Giełdy Biznes Ofert. Wszystko to pozwala zwiększać konkurencyjność własnej firmy, szybciej znajdować kontrahentów, nowe rynki zbytu, zaopatrzenia, skuteczniej docierać do nowych klientów.