language: Polski | English
Szkolenia przez internet

Internet dla firm

Wszyscy korzystamy z dobrodziejstw Internetu. Sprawdzamy e-maile, czytamy newsy, szukamy informacji dotyczących naszego hobby. Ale Internet to także ogromne i skuteczne narzędzie marketingowe, które może efektywnie pomóc w rozwoju firmy.

Nowi kontrahenci

To sposób na dotarcie do zupełnie nowych klientów i rynków praktycznie na całym świecie.

Czas na wiedzę

Internet jest też doskonałym narzędziem do przekazywania wiedzy. Jeśli chcesz sprawdzić, jak wiele można nauczyć się za jego pośrednictwem, skorzystaj z naszej oferty szkoleń i poznaj tajniki marketingu.

Prosto, jasno i przejrzyście

Zajęcia prowadzimy w zrozumiałym dla wszystkich języku. Przekazujemy fachową wiedzę w sposób jasny i przejrzysty – nawet dla osób, które znają tylko podstawy obsługi komputera i Internetu. Aby nie przekazywać tylko „suchej teorii”, pokazujemy też, jak można zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce.

przykłady

Przykłady zaczerpnęliśmy z działalności portali internetowych należących do Agencji Interaktywnej BV Sp. z o.o., która jest właścicielem Instytutu Biznesowej Aktywności Internetowej. Warto pamiętać, że zdobyte tu informacje można spożytkować praktycznie w odniesieniu do całego Internetu!

Konsultacje

Po każdej lekcji możesz skorzystać z konsultacji. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, jakaś sprawa, według Ciebie, nie została jasno omówiona lub poświęciliśmy na nią zbyt mało czasu, zawsze możesz liczyć na odpowiedź.

Jedna lekcja dzienie

Nauka odbywa się w systemie jednej lekcji dziennie. Pocztą e-mail udostępniamy hasło, dzięki któremu masz możliwość codziennego uczestniczenia w lekcjach. Oczywiście przez cały semestr masz też dostęp do wcześniej omówionych tematów.

II semestr - praktyka

Osoby, które skończą pierwszy semestr, będą mogły kontynuować naukę w drugim semestrze. Drugi semestr to 19 lekcji – są to przede wszystkim zajęcia praktyczne. Każdego staramy się traktować indywidualnie. Ustalamy, jakie masz cele i dostosowujemy do tego odpowiednie narzędzia i czynności.

Pełna kontrola specjalistów

Wszelkie działania odbywają się pod naszą kontrolą, tak aby efekty były dla Ciebie jak najlepsze. Zdobytą wiedzę możesz wykorzystać pod czujnym okiem naszych specjalistów.

Sukces Twojej firmy

Wystarczy, że zapiszesz się na drugi semestr, a będziemy razem z Tobą pracować na sukces Twojej firmy. Na drugi semestr przyjmujemy ograniczoną liczbę chętnych.