language: Polski | English
Tłumaczenia

Tak, tłumaczymy

Bardzo rzadko zdarza się, żeby agencja interaktywna zajmowała się tłumaczeniami i posiadała takie doświadczenie, jak prowadzenie Giełdy Biznes Ofert, gdzie jest zarejestrowanych ponad 1 200 000 użytkowników z 4 stref językowych – polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej.

Doświadczenie

My zdobywaliśmy doświadczenia przy przekładach tekstów na potrzeby stron WWW, ofert biznesowych, mailingów i innych materiałów reklamowych.

Najlepsi, sprawdzeni tłumacze

Mieliśmy czas nawiązać współpracę z najlepszymi, znającymi zagadnienia biznesowe tłumaczami. Ich kwalifikacje i wiarygodność zostały wielkrotnie sprawdzone.

Nie dla automatów

Nigdy nie korzystamy z automatów tłumaczeniowych, bo nie chcemy ryzykować jakości. Doskonale znamy się na oprogramowaniu i dlatego wiemy, że na razie nie są w stanie zastąpić człowieka, jeśli chodzi o profesjonalny przekład tekstu.

3 języki

Możemy zaoferować tłumaczenie na 3 najważniejsze w świecie biznesowym języki – angielski, niemiecki i rosyjski – dzięki jednej usłudze możesz uzyskać możliwość kontaktu praktycznie ze wszystkimi firmami działającymi na globalnym rynku.