language: Polski | English
Portale internetowe

Portal szyty na miarę

Każdy wie, że coś przygotowanego według szablonu nigdy nie będzie lepsze niż rzecz „szyta na miarę”, zgodna z zamówieniem od A do Z. My tworząc portale zaczynamy jak dobry krawiec – od skrupulatnej przymiarki.

Powodzenie portalu czy klęska

Rozpoznanie potrzeb klienta, poznanie gustów i zachowań grupy docelowej to podstawa. Dopiero wtedy możemy zacząć wykrawać najważniejsze elementy, czyli budować strukturę informacji. W jakim miejscu znajdzie się logo firmy, jak duże będą obszary poświęcone poszczególnym informacjom, jaka technologia wykonania – wszystko to ma kolosalne znaczenie i przekłada się na powodzenie lub klęskę portalu internetowego.

Nie tylko grafika

Projektowanie portalu to nie tylko ładna grafika. Jego tworzenie można porównać do budowy skomplikowanego budynku – najpierw trzeba zacząć od solidnego przemyślenia jego konstrukcji. To z niej musi wynikać ostateczny kształt całości. Porównanie budynku z portalem internetowym nie jest przypadkowe. Obie konstrukcje mają zorganizować pewną przestrzeń, tak aby ludzie chcieli w niej przebywać. To, że w przypadku portalu internetowego jest to przestrzeń wirtualna, nie sprawia, że zadanie jest łatwiejsze.

Funkcjonalość, wygoda

Odwiedzający portal muszą go polubić, czuć się tam wygodnie, mieć poczucie, że odpowiada na ich potrzeby, a czas tam spędzony nie jest czasem zmarnowanym. Wokół takiego portalu tworzy się społeczność, czyli grupa ludzi, których łączą zainteresowania, gust albo wspólny cel.

Nasze realizacje

Serwis OPENKontakt.com to gigantyczna giełda ofert, gdzie spośród kilkunastu milionów ogłoszeń bez trudu odnajdzie się tę potrzebną, Biznes-Klasa.pl pozwala rozwijać sieć biznesowych kontaktów, a Jestemfit.pl skupia ludzi, dla których zdrowie i kondycja fizyczna są najważniejsze.