language: Polski | English
Strony WWW, CMS

Już od 1999 roku

Tworzeniem stron WWW zajmujemy się już od 1999 roku. Niewiele jest firm w naszej branży które mogą pochwalić się takim doświadczeniem. Od początku naszej działalności skupiliśmy się na budowaniu portali internetowych, a strony WWW wykonywaliśmy jako dodatkowe zlecenia.

Indywidualne podejście

Unikaliśmy i unikamy masowej „produkcji” stron WWW dla jak największej liczby klientów, bo to zawsze grozi szablonowymi działaniami i sztampą. Skupiliśmy się na eksperymentowaniu i poznawaniu zasad, jakimi kierują się użytkownicy Internetu.

Popularne, przydatne, generujące przychody

Coraz więcej firm posiadających strony WWW chce, aby były one popularne i przydatne – generujące przychody. Posiadanie wyłącznie internetowej wizytówki firmy już nie wystarcza. Coraz więcej osób zauważa, że strona internetowa powinna generować konkretne korzyści, czy to realne przychody w formie sprzedaży produktów lub usług, czy też ograniczenie kosztów działalności.

Kreowanie marki, pozyskiwanie klientów

Firmowa strona WWW może być też silnym kanałem reklamy – pozyskiwania nowych klientów, kreowania marki itp. Aby tak było, strona WWW musi być użyteczna i przejrzysta, innymi słowy, funkcjonalna.

Funkcjonalność, wygoda

Nam zawsze zależało na tym, aby przygotowywane przez nas projekty były dochodowe, a takie mogły być tylko i wyłącznie wtedy, jeśli proponowały łatwe, domyślne i proste rozwiązania.

Eksperymenty i analizy

Przez szereg lat prowadziliśmy i prowadzimy nadal wiele eksperymentów i analiz. To pozwla nam się przekonać, które z tych rozwiązań są najlepsze. Tylko takie stosujemy na projektowanych przez nas stronach WWW.